zivarallat

روش مراقبت و شستشوی جواهرات طلا جواهرات و نقره


نکات حساس حفظ از جواهرات طلا و جواهرات و نقره
جواهرات برای خانم ها مضاعف حیاتی است به همین منظور مدام به‌دنبال یافتن راهی برای نگهداری درست از جواهرات خویش میباشند . جواهرات چه از جنس طلا جواهرات باشند چه نقره در صورتی‌که اصول صحیح حفظ از آن‌ها‌را رعایت نکنیم با گاز وخیم می‌شوند و براقیت خویش را از دست میدهند . ما در‌این مقاله می‌خواهیم در رابطه مراقبت و شستشوی جواهرات با شما سخن کنیم . جواهرات

اصول حساس محافظت و مراقبت جواهرات

نکاتی برای استفاده از جواهرات و زیور آلات شما موجود هست که بعضا از آن‌ها را ابلاغ میکنیم . در استخر و یا این که هنگام ظرف شستن جواهرات خویش را در بیاورید زیرا کلر سبب تغییر تحول رنگ و شل شدن نگین جواهرات می گردد . جواهرات خویش را از ضربه , نور و روشنایی و گرمای خورشید و مواد شیمیایی به دور نگه دارید . هنگام گرمابه رفتن یا این که شست و شوی دست جواهرات خویش را در بیاورید زیرا صابون سبب ساز می گردد لایه ای نازک روی آنها تولید شود . با زیورآلات خویش آشپزی نکنید زیرا حرارت گاز و روغن به نگین جواهرات شما جراحت میزند .
بعداز پیرایش و بو زدن جواهرات خویش را به بدن نمایید .

جواهرات طلا و جواهرات و نقره

برای این که قدمت جواهرات بیشتر شود بایستی اصول حفظ از آن را بیاموزید

جواهرات قیمتی خویش را با یکپارچه نمدی تمیز نمائید چون حوله و پارچه به خاطر گرد و غباری که در خویش دارا‌هستند سبب ساز خراش برداشتن جواهر آلات می گردد . نقره های خویش را در یک کیسه در بسته قرار دهید تا دیرتر کدر شوند البته هرگز مروارید را در کیسه پلاستیکی قرار ندهید .

روش های تمیزکردن طلا و جواهرات :

شایسته ترین روش پاک کردن جواهرات استفاده از آب و صابون با یک مسواک قابل انعطاف است . یه خرده ریکا در آب بریزید و روی حرارت قرار دهید و طلاهای خویش را داخل آب قرار دهید و با مسواک بکشید و آن گاه با آب داغ بشویید و کم آب فرمایید و با پارچه جیر جلا دهید .
رویه دیگری است که پودر صابون را در آب داغ بریزید و یکسری قطره آمونیاک به آن بیش تر فرمائید و برس قابل انعطاف روی آن بکشید و با آب ولرم بشویید و کم آب نمایید و بعد در الکل فرو برید و بشویید که هیچ چرکی باقی نماند .
رویه سورم استفاده از خمیردندان است که خمیردندان را با یک مسواک قابل انعطاف روی جواهرات خویش بکشید و آنگاه آن‌ها‌را بشویید و کم آب نمائید .
شیوه چهارم استفاده از آب لیو و ریکا است .

برچسب‌ها: خرید اینترنتی نقره ,
+ نوشته شده در  شنبه 20 آبان 1396ساعت 9:06  توسط zivarallat  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]