zivarallat

طلا و جواهرات شایسته ترین سپرده گذاری برای معضل بدهی

در حالی که اقتصاد جهانی با معضل بدهی ۲۱۷ تریلیون دلاری روبرو است , به لحاظ می‌رسد سپرده گذاری در بازار طلا جواهرات شایسته ترین مورد خواهد بود .
در حالی که اقتصاد جهانی با معضل بدهی ۲۱۷ تریلیون دلاری روبرو است , به لحاظ می‌رسد سپرده گذاری در بازار طلا جواهرات شایسته ترین مورد خواهد بود .
به گزارش مقر اینترنتی گلدسیک , کشورهای عالم با بدهی سنگین وزن 217 تریلیون دلاری روبه روهستند و خطر ناشی از ترکیدن حباب بدهی ها می‌تواند تبعات مشقت را برای بازارهای بین المللی به همراه داشته باشد .
مبنی بر این گزارش تشدید چالش بدهی دنیا قادر است منظره سپرده گذاری فی مابین بازه زمانی و بلندمدت در بازار طلا و جواهرات را منطقی نماید .
ترکیدن حباب بدهی های عالم می‌تواند خسارت سنگینی را به سرمایه گذارانی وارد نماید که برای محافظت قیمت بودجه و سرمایه های خویش , در بازارهای مطمئن سپرده گذاری نکرده اند . مبنی بر اعلام موسسه مالیه بین الملل موسوم به آی آی اف , میزان بدهی های دنیا در سه ماه در آغاز سال جاری از مرز 217 تریلیون دلار قبلی است که‌این رقم 327 درصد ایجاد ناخالص داخلی دنیا است . پیش از معضل مالی 2008 میلادی , میزان بدهی های دنیا به 150 تریلیون دلار رسیده بود . این بدان معناست که بعد از چالش مالی , میزان بدهی های دنیا بیشتراز 120 تریلیون دلار ارتقاء داشته است . بخش متعددی از این ارتقاء بدهی مرتبط با کشورهای نوظهور به ویژه چین بوده است .
بعضا از کارشناسان اقتصادی بر این باورند که‌این کوه بدهی ( مامان کلیه حباب ها ( خواهد بود و ترکیدن این حباب تبعات مشقت برای اقتصاد جهانی و سرمایه گذاران بین المللی خواهد داشت .
سرمایه گذاران بین المللی به خیر ترکیدن 2 حباب در سالیان 2000 و 2007 میلادی و تبعات و اثر ها شدید اقتصادی و مالی آن را به خاطر دارا‌هستند .
به اعتقاد و باور تحلیلگران اقتصادی , کاهش دادن این بدهی سنگین وزن به هیچ وجه فعالیت سادگی نخواهد بود . با بالا رفتن نرخ استفاده , بازپرداخت این بدهی ها به مراتب سنگین وزن خیس خواهد شد .
به متن طلا جواهرات , از طرف دیگر پرورش جمعیت و بالا رفتن مخارج بازنشستگی نیز فشار متعددی را بر صندوق های بازنشستگی و مستمری در سراسر عالم وارد نموده است . این مسائل هم استدلال مهمی بر تشدید چالش بدهی در دنیا بوده است . در ایالات متحده به تنهایی هر سال 3 تریلیون دلار به بدهی های صندوق های بازنشستگی بیش تر میگردد .
به حیث می‌رسد کارایی های بانک های مرکزی دنیا برای تحریک رویش و رونق اقتصادی با استفاده از سیاست های محرک مبلغی به جایی نرسیده است .


برچسب‌ها: خرید اینترنتی نقره ,
+ نوشته شده در  پنجشنبه 30 آذر 1396ساعت 1:20  توسط zivarallat  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]