zivarallat

طلای جهانی بالای ۱۲۵۰ دلار ماند

خرید اینترنتی نقره


طلا در معاملات روز دو شنبه بازار جهانی زیر تاثیر ابهامات سیاسی در ایالات متحده که کاهش بها دلار را در ادامه داشت , در بالاترین بها چهار هفته قبلی ایستاد .

طلا و جواهرات در معاملات روز دو‌شنبه بازار جهانی زیر تاثیر ابهامات سیاسی در ایالات متحده که کاهش بها دلار را پیرو داشت , در بالاترین بها چهار هفته قبلی ایستاد .

طلا جواهرات در معاملات روز دو‌شنبه بازار جهانی زیر تاثیر ابهامات سیاسی در ایالات متحده که کاهش بها دلار را در پی داشت , در بالاترین ارزش چهار هفته قبلی ایستاد .


هر اونس طلا جواهرات برای تحویل فوری در معاملات امروز بازار سنگاپور نسبتاً اثبات بود و در ۱۲۵۴ . ۳۱ دلار ایستاد . بهای معاملات این بازار اوایل روز دو‌شنبه تا تراز ۱۲۵۷ . ۱۸ دلار صعود کرده بود و هفته پیشین ۲ . ۱ درصد رویش داشت .


در بازار نیویورک , هر اونس طلا و جواهرات برای تحویل در اوت تغییر تحول چندانی نداشت و در ۱۲۵۴ . ۷۰ دلار قرار گرفت .


بر طبق گزارش رویترز , درصورتی که مشکلات سیاسی در ایالات متحده امیدها برای ثبت پر سرعت پیش بینی ها محرک اقتصادی دونالد ترامپ مشتمل بر کاهش مالیات و تسهیل ضوابط را ضعیف نموده است , دلار در قبال سبدی از ارزهای بزرگ در حدود پایین‌ترین بها ۱۳ ماه پیشین قرار گرفت . ضعیف شدن دلار معاملات کالاهایی مثل طلا جواهرات که بدین ارز خرید و فروش میشوند را برای سرمایه‌ گذاران غیر آمریکایی ارزان‌تر میکند .


به گفته یوئیجی ایکه‌میزو , رئیس شعبه توکیوی بانک ICBC استاندارد , سرمایه‌ گذاران نسبت به آنچه پیرامون دولت دونالد ترامپ رخداد میفتد , نگران‌تر شده و محتاط مانده‌اند . توقع می رود بازار با نزدیک شدن به روزها تعطیلات تابستانی در آسیا آهسته باشد , البته در حالتی که قرار باشد جنبش نماید , این تکان در سوی ارتقاء ارزش خواهد بود .


طبق آمار کمیسیون معاملات آینده کالای ایالات متحده که روز آدینه منتشر شد , صندوق‌های پوشش ریسک و مدیران سرمایه‌ قراردادهای خرید طلا جواهرات در بازار معاملات آینده کامکس نیویورک را در هفته منتهی به ۱۸ ژوییه برای اولین دفعه در شش هفته پیشین ارتقاء دادند .


در بازار بقیه فلزات باارزش , هر اونس نقره برای تحویل فوری ۰ . ۳ درصد کاهش یافت و به ۱۶ . ۴۲ دلار رسید . هر اونس پلاتین برای تحویل فوری با ۰ . ۴ درصد کاهش , به ۹۲۹ . ۴۰ دلار رسید . هر اونس پالادیوم برای تحویل فوری ۰ . ۲ درصد کاهش یافت و ۸۴۳ . ۰۸ دلار خرید و فروش شد .


برچسب‌ها: خرید اینترنتی نقره ,
+ نوشته شده در  شنبه 2 دی 1396ساعت 11:40  توسط zivarallat  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]